
Leírás
Az ACT LSZH Singlemode 9/125 OS2 duplex optikai patch kábel E2000/APC csatlakozókkal, 1 méter hosszúsággal, kiváló választás a nagy sebességű, megbízható adatátvitelhez. A sárga színű kábel singlemode (9/125 µm) optikai szálat használ, amely optimális jeltovábbítást biztosít, különösen 1310 nm és 1550 nm hullámhosszú alkalmazások esetén. A duplex kialakítás lehetővé teszi a kétirányú adatátvitelt, míg az E2000/APC csatlakozók magas szintű kompatibilitást és kiváló teljesítményt biztosítanak.
Az E2000/APC csatlakozók APC (Angled Physical Contact) kialakítása csökkenti a visszavert fényt, így javítja az optikai teljesítményt és minimalizálja a jelveszteséget. Ez különösen fontos olyan rendszerek esetében, ahol az alacsony visszaverődési veszteség és a magas megbízhatóság elengedhetetlen.
A LSZH (Low Smoke Zero Halogen) köpeny biztosítja a kábel biztonságos használatát zárt helyeken, mivel tűz esetén minimalizálja a füstöt és a mérgező gázok kibocsátását. Ezáltal ideális választás olyan környezetekben, mint adatközpontok, telekommunikációs rendszerek, és egyéb ipari vagy irodai alkalmazások, ahol a tűzbiztonság fontos szempont.
A 1 méteres hossz ideális rövid távú összeköttetésekhez, biztosítva a gyors és megbízható optikai adatátvitelt. Az ACT LSZH Singlemode 9/125 OS2 kábel hosszú távú megbízhatóságot és kiváló teljesítményt nyújt az optikai rendszerek számára.
mutass többetParaméterek
Kábel Típus | Optikai kábel |
Típus | OS2 |
Hossz | 1m |
Szín | Yellow |